Α1 Κατηγορία (10η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Σκιαδάς Δ. | |
2. | ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Τριανταφύλλου Ρ., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π. | |
3. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Μπούκουρα Μ., Αργύρης Ι. | |
4. | ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ. | |
5. | ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ | ΣΠΕΤΣΩΝ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π. | |
6. | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 | Κ.Ε. ΠΟΡΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Αθανασόπουλος Β., Λέκκας Χ., Μπατάκος Κ. | |
7. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Κυριακίδης Χ. (Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος) | |
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ | ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Αθανασόπουλος Β., Βαρελά Β., Γεώργας Κ. | |
9. | ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:00 | Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Θεοδώρου Α. | |
10. | ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ | ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Ελεφάντης Χ. | |
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑ | ΛΥΡΚΕΙΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ Μ. | |
12. | ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ. | |
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ | ΕΡΜΙΟΝΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π. | |
14. | Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | Κατσώνας Χ., Νώτης Χ., Κορολής Β. | |
15. | ΑΡΓΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Κορολής Β. | |
16. | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ. | |
17. | Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:15 | Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Χ. | |
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ | ΔΡΕΠΑΝΟΥ | Σάββατο | 23/11/19 | 18:00 | Σιαχάμη Α., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π. | |
19. | ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Σιαχάμη Α., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Κ. | |
20. | Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ | ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | Κόλλιας Γ., Γεώργας Κ., Κουτσούκος Ι. | |
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ | ΓΑΛΑΤΑ | Σάββατο | 23/11/19 | 11:00 | Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ. | |
22. | ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΑΣ | ΜΕΘΑΝΩΝ | Σάββατο | 23/11/19 | 15:00 | Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ. | |
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:00 | Ρούσσης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ. | |
24. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ | ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | Τσατσούλη Β., Βαρελά Β., Πρέσβελου Γ. | |
25. | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 12:15 | Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α. | |
Β Φάση Κυπέλλου Αργολίδας (1η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ | Ν.ΚΙΟΥ | Τετάρτη | 27/11/19 | 14:30 | ||
27. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΧΩΝΙΚΑ | ΠΡΟΣΥΜΝΗΣ | Τετάρτη | 27/11/19 | 14:30 | ||
28. | ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣ | ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ | Τετάρτη | 27/11/19 | 14:30 | ||
29. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ | Τετάρτη | 27/11/19 | 14:30 | ||
30. | ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ | Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ | Τετάρτη | 27/11/19 | 16:00 | ||
Β Εθνική Γυναικών (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
32. | ΦΕΙΔΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΚΙΒΕΡΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ||
33. | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
34. | ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΖΑΚ. - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ. (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
36. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ||
37. | ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
38. | ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 Α.Π.Σ - ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | |||
39. | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ Α.Ο ΒΑΡΔΑΣ | ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ||
40. | ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ | ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 | ||
41. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ Α.Ο - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 24/11/19 | 15:00 |